O nas

fotoretusz_o_nas_kontury„Większość artystów rozpoczyna pracę od białej kartki albo pustego blejtramu. Tylko fotograf od samego początku ma przed sobą skończone dzieło.”

Kilka słów o nas… Jesteśmy młodym małżeństwem, których od lat wielką pasją jest fotografia i grafika. Przemierzamy świat w poszukiwaniu nowych ujęć, inspiracją zaś jest wszystko to co dzieje się tuż obok. Nasz duet to idealne połączenie precyzji i troskliwości o najmniejszy szczegół z pełną pomysłów głową… Żadne zadanie nie jest nam straszne, nasze portfolio zaś jest jedynie zalążkiem niezapomnianych chwil z życia wielu ludzi, z którymi mieliśmy przyjemność współpracować. Pragniemy, aby nasze fotografie oddawały nastrój wyjątkowych momentów oraz uczucia, które towarzyszą ludziom.

Jesteśmy z Krakowa, Miasta Królów Polski – swoje usługi kierujemy głównie do par z województwa małopolskiego i podkarpackiego. Najchętniej pracujemy: w Krakowie i okolicach do których należą: Wieliczka, Bochnia, Brzesko, Nowy Sącz, Myślenice, Tarnów, Rzeszów, jesteśmy jednak otwarci na współpracę w dowolnym miejscu. Dojedziemy wszędzie! Posiadamy zezwolenia kurii biskupiej na fotografowanie w obiektach sakralnych.

Pozostaw odpowiedź